اپلیکیشن همراهی

درباره ما

  صنایع فرهنگی گونه‌ای از صنایع خلاق هستند كه به خلق ایده، تولید و توزیع محصولات و خدماتی می‌پردازند که ماهیت فرهنگی دارند و مخاطب آن‌ها جنبه‌های فرهنگی فرد و جامعه است. این صنایع که مواد اولیه آن ها از خلاقیت انسان شکل می گیرد، نه تنها بیشترین درآمدزایی و اشتغال زایی را دارند، بلکه از لحاظ فرهنگی، اجتماعی، امنیتی و سیاسی نیز بسیار مهم می باشند.

لذا در ده سال اخیر تحت عنوان گروه شرکتهای وسنی، تمرکز خود را بر ایجاد چرخه کامل زنجیره ارزش خدمات و محصولات دانش بنیان در تقاطع دو صنعت برودکست (پخش فراگیر تلویزیونی ) و برودبند ( پهن باند ) قرار داده ایم.

در این راستا رسالت کاهش هزینه ها با به کارگیری پلتفرم های تولید و عرضه محتوا، و همچنین امکانات استودیو مجازی در مراحل پیش تولید، تولید و پس از تولید محقق می گردد. همچنین استفاده از روش تولید محتوا توسط مخاطبان  و کاربران در پلتفرمهای آماده شده از دیگر روشهای این حوزه می باشد.

 

در این راستا اپلیکیشن همراهی را با هدف راه اندازی “شبکه محتوای فاخر اسلامی” و غنی­سازی محتوای فرهنگی و مذهبی طراحی و تولید کرده­ایم . اپلیکیشن همراهی محتوای متنی، صوتی، ویدئویی و … مناسبی را برای ارتقای زندگی معنوی مومنان فراهم آورده است.

 

ما در “اپلیکیشن همراهی” تلاش می‌کنیم تا با ارائه یک سرویس جامع و کاملاً متناسب با سلیقه و نیاز کاربران، امکانات تعاملی و مشارکتی، همراه با ارائه محتوای فاخر و ارزشمند، فضای مناسبی را برای اوقات کاربران در فضای دیجیتال را فراهم آوریم.

 

در این راه علاوه بر ارائه محتوا با فرمت­های مختلف، تلاش می‌کنیم تا با ایجاد فضای لازم برای ارائه محتوا توسط توسعه دهندگان و منابع مذهبی، فضای شبکه سازی لازم را مهیا سازیم.

 

علاوه بر موارد مطرح شده به تولید محتوا توسط مخاطبان(ugc) توجه ویژه­ای دشته­ایم تا مشارکت مخاطبان برای تولید و ارائه محتوا به عنوان یکی از اساسی­ترین ارکان و ابزارهای این اپلیکیشن برای ایجاد شبکه­سازی محتوای فاخر اسلامی، را پیاده­سازی کنیم.

 

برای تماس با ما میتوانید از بخش ارتباط با ما، پیام، پیشنهاد و یا انتقاد خود را برای ما ارسال کنید.